logo

FM World Україна


FM World УкраїнаFM Group з гордістю презентує елітну парфумерію і косметику, яка пройшла тест на бездоганність у багатьох країнах світу. Компанія має представництва на всіх континентах, в понад 65-ти країнах. А починала свою історію FM Group в 2004 році, коли засновники, сім'я Травински, поставила собі за мету - доступність елітної парфумерії.

FM Group готова вразити не тільки ціною і якістю, а й надзвичайним асортиментом. Більше 160 запахів різноманітних нот і акордів зможуть задовольнити смак навіть найвибагливішого цінителя косметичної продукції. Широкий вибір ароматів дасть можливість підібрати особливий відтінок, який підкреслить Вашу індивідуальність і неповторність. Запрошуємо Вас насолодитися ароматами відомих брендів, таких як: Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Lacoste, Cacharel, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Davidoff, Donna Karan, Escada і багатьох інших!

FM World Україна

Парфуми FM Group - це не порожня імітація брендових елітних ароматів. Оригінальність парфумерії гарантована завдяки співпраці з одним з найбільших виробників парфумерії в світі - концерном DROM Fragrances International. Не маючи права на використання гучних брендів в назвах продукції, компанія законно поширює відомі аромати під номерами під власною торговою маркою. Це дозволяє зробити елітну парфумерію більш доступною. Оригінальна концентрація духів забезпечує стійкість, яка відповідає нормам Французького Комітету з парфумерії.

Крім ексклюзивної колекції парфумів, компанія FM GROUP пропонуємо Вашій увазі:
— Ексклюзивні парфуми та косметику UTIQUE;
— Високоякісну косметику по догляду за тілом;
— Вітаміни та біологічно активні добавки NUTRICODE;
— Декоративну косметику та товари Make Up;
— Каву та чай марки Aurile;
— Товари для дому Smart&Clean

mac
mouse

Співпраця з компанією FM World


Робота або співпраця з компанією FM World має на увазі кілька аспектів:


При реєстрації вкажіть діючу адресу електронної пошти, тому що на неї прийде лист з проханням підтвердити реєстрацію і після підтвердження також надійде лист з Вашим логіном (дистрибьюторськими номером) і паролем. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання - телефонуйте або пишіть: 067 68-63-222 (Telegram), 050 651-64-41 (Viber)

Прямі продажі


Купуйте за ціною дистриб'ютора - продавайте за ціною каталога, заробляючи на різниці.

Прямими продажами можна займатись як онлайн (через соціальні мережі) так і вживу, безпосередньо контактуючи з потенціальним покупцем. При продажах через соціальні мережі ми надамо всі фото і описи продукції. При цьому вам не потрібно викупати товар за свої гроші. Ваш покупець оплачує повну вартість товару вам. Ви оплачуєте товар по партнерській ціні. Склад відправляє товар напряму вашому покупцеві. Різниця залишається вам. При цьому ви заробляєте гроші не вклавши ні копійки і витративши мінімум вашого часу.

Найбільш успішні консультанти з розкрученими сторінками продають в день до 5 одиниць продукції і заробляють від 300 до 800 грн. Як швидко розкрутити вашу сторінку вам буде доступно у документації після реєстрації.

Якщо ви хочете продавати вживу, компанія FM Group може надати інструменти для ведення бізнесу - планшети з пробниками парфумів. Вартість стартерів на Ваш вибір:
- міні-стартер (20 пробників) - 400 грн;
- стартовий набір "PURE" (~ 85 пробників) - 950 грн;
- стартовий набір "Престиж"(повний набір пробників) - 1700 грн.

Міні-стартер

1

Стартер "PURE"

2

Стартер "Престиж"

4

При реєстрації вкажіть діючу адресу електронної пошти, тому що на неї прийде лист з проханням підтвердити реєстрацію і після підтвердження також надійде лист з Вашим логіном (дистрибьюторськими номером) і паролем.
Після реєстрації рекомендуємо відвідати сайт zakaz.fm-ua.com. Тут вся інформація по оформленню замовлень через операторів і в інтернет-магазині, а також оплата через Приват24. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання - телефонуйте або пишіть: 067 68-63-222 (Telegram), 050 651-64-41 (Viber).


Після реєстрації Ви отримуєте:
- покупки без торгової націнки 30-40% на всю продукцію;
- якісні європейські товари за конкурентними цінами;
- зручну і швидку доставку в будь-яку точку України.

Немає ніяких обов'язкових викупів продукції. Щоб не втратити дистриб'юторську знижку вам потрібно зробити покупку протягом року з моменту останньої покупки.

При реєстрації вкажіть діючу адресу електронної пошти, тому що на неї прийде лист з проханням підтвердити реєстрацію і після підтвердження також надійде лист з Вашим логіном (дистрибьюторськими номером) і паролем.
Після реєстрації рекомендуємо відвідати сайт zakaz.fm-ua.com. Тут вся інформація по оформленню замовлень через операторів і в інтернет-магазині, а також оплата через Приват24. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання - телефонуйте або пишіть: 067 68-63-222 (Telegram), 050 651-64-41 (Viber).

Відгуки


Валентина Іванісік

Лідер компанії FM World Україна

«...Я познайомилась з компанією FM WORLD у 2007 році. Мета реєстрації полягала у користуванні якісною парфумерією за доступною ціною. Та високу якість продукції оцінила не лише я, а й тисячі людей, які протягом років почали знайомитись і користуватись нашим продуктом. Так моє життя поділилось на дві частини: до FМ – щоденні домашні клопоти та з FМ – знайомство з успішними людьми, створення своєї команди, незабутні поїздки з лідерами по Україні і за кордон, стабільне фінансове становище. »
Виктория

Консультант FM World Україна

«...Раньше я занималась подобным бизнесом - продавала добавки для здоровья. Но, положа руку на сердце, мне никогда не нравилось заниматься этими добавками, работала скорее ради денег, чем для удовольствия. А здесь совершенно другая картина! Заниматься духами для меня приятно и легко. Я очень довольна, что решила заняться этим бизнесом, тем более конкурентов практически нет!»
Мирослава

Консультант FM World Україна

«...Я була консультантом у другій компанії, бігала з каталогами, вмовляла щось купити, місцями принижувалась і... І заробляла копійки. У бізнесі з FM - зовсім інша справа. Не потрібно нікого переконувати. Продукція говорить сама за себе. Ось папка. Там всі відомі аромати. Чим ти користуєшся? Gucci Rush? Окей, Gucci Rush - це ось цей пробник, спробуй. Хочеш купити - 462 гривень за аромат 50 мл у виконанні духи. А ти за скільки купувала? За 1300 туалетну воду ?? Нічого собі!»
Елена

покупець

«...Я действительно в восторге от польской продукции Федерико Махора. Пользуюсь этими духами уже более 5 лет. Одного флакона хватает надолго - до 6 месяцев. Ароматы очень стойкие, держатся долго, некоторые даже после стирки оставляют слабый запах на одежде. Сравниваю духи (по ценовой категории) с туалетной водой продаваемой в Брокарде - небо и земля. Конечно же в пользу FM World. Еще очень нравиться бытовая химия, немного дороговато, но она этого стоит.»

Ваші питання - наша відповідь

Реєстрація безкоштовна.
Щоб стати повноцінним бізнес-партнером необхідно викупити один із стартових наборів:
- міні-стартер (20 пробників) - 400 грн;
- стартовий набір "PURE" (~ 85 пробників) - 950 грн;
- стартовий набір "Престиж"(повний набір пробників) - 1700 грн.
Також отримати статус бізнес-партнера можна без стартового набору по *акції і отримати повний статус за умови:
- одноразова закупівля продукції не менше ніж на 100 балів
- придбання набору (каталогта та презентаційний флаєр) за ціною **92 грн.
*Акція не постійна.
**Ціна набору може змінюватися.

На перший погляд розрахунок винагороди здасться складним. Але не будемо вдаватися в подробиці. На простому прикладі я покажу скільки ви можете заробляти, поступово розвиваючи свою мережу. Припустимо, що Ви в місяць будете продавати продукції на 300 балів, в першій лінії у Вас буде підписано 4 активних дистриб'ютора, які приносять у мережу приблизно 60% балів і 40% люди, які підписані під Вас. Комісійні виплати залежать від Рівня ефективності, а величина рівня ефективності від кількості балів Вашої мережі.

3-percent-ua
6-percent-ua
9-percent-ua
12-percent-ua
15-percent-ua
18-percent-ua
21-percent-ua

Успішні бізнес-партнери досягають рівня ефективності 15% або 18% за 6-8 місяців. Найбільш успішні виходять на рівень 21% і переходять на 2-ий рівень маркетингового плану. Але я маю неймовірний приклад, коли людина всього за три місяці вийшла на рівень 18%!!!

Без проблем! Для старту досить приділяти проекту 2-4 години в день. Потім, коли Ви побачите свої перші результати, зможете самі прийняти рішення: зосередитися виключно на побудові своєї мережі або ж продовжувати поєднувати бізнес і роботу.
На банківську карту. Ніяких електронних гаманців і обхідних шляхів виведення, все виключно прозоро і в рамках законодавства. При цьому, на початковому етапі FM World візьме на себе всю податкове навантаження, яке держава звалює на плечі підприємця. Зареєструвавшись в системі, ви отримаєте особистий кабінет FM World і на особистий рахунок почнуть надходити Ваші перші гроші. Як тільки захочете вивести зароблене, Вам буде оформлена банківська карта, на яку Ви будете отримувати свої гроші.
У поняття "лохотрон" є чіткі рамки: це виманювання коштів шляхом обману. Ті, хто займаються такою брудною справою, швидко створюють компанії-одноденки і незабаром безслідно зникають. Компанія FM World успішно розвивається p 2004 року. Це чесний і реальний дохід, який ніяким боком не потрапляє під визначення "лохотрон".

У вас є питання?


Телефонуйте:
в будні дні з 9.00 до 18.00
(067) 68-63-222 (Telegram) - Олександр
(050) 651-64-41 (Viber) - Олександр
(095) 20-28-268 (Viber) - Олена